Сторінка про закриті заклади.

Історія

На цій сторінці ми розкажемо та покажемо всі заклади, що були відкриті і зачинені назавжди. Але це не сумні історії, адже це про досвід, про набуті навички та професійну карʼєру нашого Шефа Жені Михайленко.

revolution-grill-chef.png

Revolution Grill

Саме тут починається історія FVSM.net (аббревіатура food vs marketing, тобто їжа проти маркетингу).

 

Це був перший ресторан, який відкрив шеф після повернення з США. Якщо бути точним, то саме тут шеф Женя став шефом 26 грудня 2014 року, пройшовши шлях 2 років роботи лінійним кухарем в Україні і 6 років на лініях десятків ресторанів Бостону та Лос Анжелесу в США. Звісно, кілька років шеф підробляв на приватних вечерях та вечірках, де готував свої страви, проте керувати рестораном і кухарями - це зовсім інше.

 

Саме тому і саме з нього ми відкриваємо розділ закладів, які "більше не з нами". Ми цінуємо отриманий досвід і ніколи не забудемо про нього.

 

Назва ресторану народилась органічно, коли в 2013 році почалась Революція Гідності, шеф вирішив повернутись в Україну після 6 років життя в США і боротись разом з усіма за свободу і незалежність нашої держави. ​На Майдані він одразу почав робити те, що вміє найкраще - готувати їжу, смажити мʼясо на грилі, який зробили, розпиливши навпів бочку і наваривши на неї боковину від тєлєжкі із супермаркета. Вийшов такий собі революційний гриль.

 

Далі зʼявилась ідея відкрити заклад, який би так і називався - Revolution Grill. Після нетривалого пошуку партнера, знайшли місце на Подолі із давньою історію заклада громадського харчування. Раніше це місце було більш відоме під назвою Хайфа і мало славу давньої подільської пивнухи (Костянтинівська 57).

Ще й досі, коли Женя проїжджає повз, говорить, що настане день і він його поверне і відродить. Скоріш за все, під новими вивісками закладів, які там зʼявились вже після закриття, збереглась оригінальна металева вивіска, бо позбутися її і демонтувати досить важко.

 

Ідея закладу була в відтворенні стилю американських ресторанів, де Шеф пропрацював. Мінімалістичний дизайн в стилі лофт, де один із головних кольорів жовтий, як київський автобус. Декі елементи перейшли потім в частину дизайну раменних - столи, яскраві кольорові акценти, портрети відомих шеф-кухарів, що надихають Женю.

 

В меню були бургери, сендвічі, суп фо, спагетті та десерти. В американському стилі, всі порції були величезні, тому нерідко гості забирали решту їжі з собою, що вважається компліментом кухарю і, на нашу думку, має сенс.

В закладі не було алкогольних напоїв, що дратувало деяких відвідувачів, причому одного роздратувало настільки, що він вибив ногою скляні двері, коли почув, що в закладі нема пива, магія старої Хайфи). Цей принцип наслідується і досі в усіх закладах мережі.

 

Всі соуси, лимонади, десерти робились в закладі, саме тому рецепти з часом вдосконалюються, а деякі з тих рецептів використовуються і досі. Наприклад, на фото ви можете побачити ті самі рожеві яйця в супі Фо, що зараз стали ще кращими і подаються до рамених. А в кавʼярні можна спробувати той самий Крем Брюлє.

 

Всі страви готували у більшості з українських продуктів та невеликої кількості імпорту. Тоді, як і зараз, Шеф був прихильником нової американської кухні основні принципи якої - це локальність та поєднання кухонь різних народів, що проживають на місцевості із їх досвідами та історіями. Меню цього ресторану - це і була історія Шефа, який жив в США і привіз свій досвід додому в Київ.